O nas

Od ponad 20 lat niestrudzenie zajmujemy się produkcją pieczątek firmowych, specjalistycznych, okazjonalnych, dziecięcych jakich tylko!

W asortymencie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć tylko sprawdzone, dokładnie przetestowane i zweryfikowane przez nas modele automatów oraz akcesoriów potrzebnych do wykonania stempla.
Przy wyborze produktów kierowaliśmy się zasadą aby pieczątka spełniała swoją podstawową funkcję, będąc prostym w obsłudze, jakościowym, wytrzymałym z dobrym dociskiem, estetycznym produktem,  stanowiącym niejednokrotnie ozdobę naszego biura (tak, trochę jestem wymagająca?!). 
Służymy Państwu fachową wiedzą w doborze odpowiedniego rozwiązania dotyczącego m.in. znakowania specjalistycznych powierzchni: śliskich, drewna, art. spożywczych, tkanin, metali, plastików itd.
 
Jesteśmy specjalistami i entuzjastami w  tematach praktycznych rozwiązań firmowych, jak również w obszarach z życia hobbysty, potrzeb i fantazji dziecięcych.
Kto z nas nie chciał w dzieciństwie pracować na poczcie?, być lekarzem, policjantem, sprzedawcą i stemplować, stemplować tadaciach!
 
Serdecznie zapraszamy z pozdrowieniami

Przybij stempel!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl